Sosyal Sorumluluk

Çevreye ve faaliyet gösterdiği farklı ülkelerin kültürel değerlerine büyük saygı duyan Makyol, sistemli olarak kazanımlarını topluma geri verme faaliyetleri yürütmektedir.

Bu kapsamda Şirket tarafından gerçekleştirilmiş bulunan başlıca sosyal sorumluluk projeleri hakkındaki özet bilgiler aşağıda verilmiştir.

İstanbul Çamlıca Saffet Çebi İlköğretim Okulu - 1,180 öğrenciye eğitim imkanı sağlayan ve 2000 yılında faaliyete geçen okulde 26 derslik, bilgisayar ve fen laboratuvarları, müzik odası, kütüphane ve çok amaçlı salon bulunmaktadır.

Trabzon Saffet Çebi İlköğretim Okulu - 1999 yılında faaliyete geçen okul 10 dersliği ile 360 öğrenciye eğitim-öğretim imkanı sunmaktadır.

Trabzon-Araklı Saffet Çebi Lisesi - 750 öğrenciye eğitim-öğretim imkanı sunan ve 2005 yılında açılan lise, 27 derslik, bilgisayar ve fen laboratuvarları, müzik odası ve kütüphanesi ile örnek bir eğitim birimidir.

Makyol, bu projelerin yanı sıra çeşitli vakıf ve hayır kurumları başta olmak üzere üniversitelere ve devlet hastanelerine bağış faaliyetlerini yürütmekte ve donanım desteği vermektedir.

Projelerimiz

Şadıman-Polat Çebi İlköğretim Okulu
-

Çamlıca - Şadıman-Polat Çebi İÖO

Bilgileri

Araklı - Muhittin Öztürk - Saffet Çebi İlk ve Ortaokulu
-

Araklı - Muhittin Öztürk - Saffet Çebi İlk ve Ortaokulu

Bilgileri

Zehra Polat Çebi Kız Öğrenci Yurdu
-

Trabzon Zehra - Polat Çebi Kız Öğrenci Yurdu

Bilgileri

Şahver Çebi Anaokulu
-

Şahver Çebi Anaokulu

Bilgileri

Saffet Çebi İlköğretim Okulu
-

Çamlıca - Saffet Çebi Ortaokulu

Bilgileri

Saffet Çebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
-

Araklı - Saffet Çebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Bilgileri

Bodrum Konacık Saffet Çebi Sariye Çebi Camii
-

Bodrum - Konacık Saffet Çebi Sariye Çebi Camii

Bilgileri